DK SYSTEM to prężnie działająca firma produkcyjna z branży instalacyjnej. Założona w 2001 r. przez Danutę i Marka Kiełtyków początkowo opierała się o regulatory temperatury do pomp obiegowych.  Z czasem, dzięki determinacji, zaangażowaniu w rozwój firmy i zaufaniu, którym obdarzyli nas klienci, rozbudowaliśmy produkcję i poszerzyliśmy ofertę.

Dzisiaj DK SYSTEM oferuje własne opatentowane produkty, które cieszą się bardzo dobrą opinią wśród dystrybutorów, instalatorów i klientów indywidualnych. Oferta obejmuje m. in. regulatory temperatury kotłów c.o. opalanych paliwami stałymi (węgiel, miał węglowy, groszek, drewno), regulatory układów solarnych, regulatory temperatury pomieszczeń, regulatory temperatury do pomp obiegowych i cyrkulacyjnych oraz zabezpieczenia do pomp od których zaczynaliśmy. Stawiamy na jakość i niezawodność. Stosujemy nowoczesne technologie i przestrzegamy standardów.

Nasze wyroby spełniają wymogi Unii Europejskiej. Są cechowane znakiem CE zgodnie z dyrektywami 73/23/EEC i 93/68/EEC w sprawie zasadniczych wymagań dla sprzętu elektrycznego oraz 89/336/EEC, 91/263/EEC, 92/31/EEC, 93/68/EEC w sprawie dokonywania oceny zgodności aparatury z zasadniczymi wymaganiami dotyczącymi kompatybilności elektromagnetycznej oraz sposobu jej oznakowania.